Prosím když sem přijdete zanechte mi tu nějaký komentář. Dík a přeju příjemný den

Březen 2007

Vydřená výhra proti Kypru

29. března 2007 v 8:35 | Anegred |  Novinky ve fotbale
Jako to co včera ukázali Brücknerovi hoši bylo nco strašnýho. První poločas ještě jak tak šel. Utvářeli si šance a ten fotbal alespoň nějak vypadal. Ale druhý poločas mě naprosto zklamal. Proti slabému Kypru jsme nedokázali dát druhý gól. Tak ono by to bylo docela v pořádku, ale obrana, záloha a ani útok nehodlal nic dělat. Kypřané si s námi v druhém poločase hráli a liberecké publikum to dávalo dost najevo. Ani se jim nedivím - to co předváděli nestálo za nic.
Hoši vzpamatujte se!!!!!!!!! Páč jinak nemáte v nároďáku co dělat.

Prohráli jsme a ještě k tomu skandál s prostitutkami

27. března 2007 v 12:22 | Anegred |  Novinky ve fotbale
Jako to co si dovolí čeští fotbalisti si nedovolí nikdo na světě. Na hotel placenej českomoravskym svazem si přivíst prostitutky a dovádět. Zajímalo by mě co na to říkají jejich přítelkyně a manželky. Přitom Honzovi Polákovi se před nedávnem narodilo dítě! Jeho manželka z něj musí mít radost.
Vzkaz pro naše fotbalisty: Hoši ten zápas s Německem se hold nepoved, ale to se stává. Aspoň žes Milane dal ten gól aspoň to skóre nebylo tak hrozný.
Vzkaz pro naše fotbalisty, kteří by měli přemýšlet co udělali špatně a né se kurvit v hotelu, kterej ani neplatěj: Jako tahle ostuda co jste nám udělali je strašná. Měli by jste být vyhozeni z nároďáku. Jste ostuda celýho národa. Lituju vaše zbožňované manželky a přítelkyně, se kterými se tak rádi chlubíte na veřejnosti - jaký sou fešný a jakmile máte novou samozřejmě to nezapomenete hned ukázat. Stydim se za Vás. A myslim že nejsem sama.

Válka titánů se blíží

23. března 2007 v 12:49 | Anegred |  Novinky ve fotbale
Klikni pro uzavření
Už jen hodiny nás dělí od zápasu, který pravděpodobně rozhodne kdo bude na prvním místě v naší skupině. Jak to dopadne?? No tak samozřejmě Němci sází na sebe a Češi si také věří.
Za Čechy by neměly chybět žádné opory. Za Němce nebude hrát Klose.
Jens Lehmann včera sdělil deníku Sport, že se bojí hlaviček Dina. No doufam že mu jich tam nasází:-)